E-İmza Nedir , Nasıl Alınır ?
"E-imza" veya "elektronik imza", geleneksel kâğıt üzerindeki imzanın dijital bir versiyonunu temsil eden bir elektronik güvenlik öğesidir. E-imza, dijital belgeleri elektronik ortamda güvenli bir şekilde imzalamak ve doğrulamak için kullanılır. Elektronik imza, bir belgenin doğruluğunu ve bütünlüğünü sağlamak amacıyla kullanılan şifreleme ve dijital sertifikalar gibi güvenlik önlemlerini içerir. ( Kolay Yazılım / Akınsoft Bursa Bölge Bayisi )
img
Kolay Yazılım 21 . 01 . 2024
E-İrsaliye Nedir ? Kimler İçin Zorunludur ?
E-İrsaliye, kağıt üzerindeki geleneksel irsaliye belgesinin elektronik ortamda oluşturulması ve iletilmesini sağlayan bir dijital belgedir. İrsaliye, malın bir yerden başka bir yere gönderilmesi veya taşınması sırasında kullanılan bir tür ticari belgedir. Bu belge, gönderen tarafından düzenlenir ve malın taşıma işlemi sırasında alıcıya teslim edilir. ( Kolay Yazılım / Akınsoft Bursa Bölge Bayisi )
img
Kolay Yazılım 20 . 01 . 2024
Restoran Yönetimi Programımızın Migros Yemek Entegrasyonu Tamamlanmıştır
Müşterilerimizin hali hazırda kullandıkları 3. parti yazılımlar ile veri alışverişi yapan ve bu verilerin WOLVOX ERP ile tam entegrasyonlu şekilde çalışmasını sağlayan Veri Transferi programımıza "Migros Yemek entegrasyonu" eklenmiştir. ( Kolay Yazılım / Akınsoft Bursa Bölge Bayisi )
img
Kolay Yazılım 10 . 09 . 2023
WOLVOX Mobil Fiyat Gör Uygulamamız Yayında
Barkodlu satış sistemi kullanan tüm perakende ve satış firmalarının Wolvox ERP'ye bağlanarak ürün barkodlarını okutup ürün fiyatlarını, stoklarını ve daha birçok bilgiyi pratik bir şekilde kontrol etmesini sağlayan, Android ve IOS uyumlu çalışan WOLVOX Mobil Fiyat Gör Çıktı!
img
Kolay Yazılım 10 . 09 . 2023
Geçersiz Handle Değeri Hatası
AKINSOFT Wolvox ERP Hızlı Satış ve ya Restoran uygulamasında yeni nesil yazarkasa ile entegre çalışan işletmelerde satış esnasında Fiş İşlemi Başlatılamadı , Geçersiz Handle Değeri hatası almanız durumunda kullanmakta olduğunuz Yazarkasa pos cihazınızda termal kağıdınız kalmamıştır.
img
Kolay Yazılım 10 . 09 . 2023
E-BELGE UYGULAMALARINDA KAREKOD UYGULAMASI ZORUNLU HALE GETİRİLMİŞTİR
e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-İrsaliye, e-Serbest Meslek Makbuzu, e-Müstahsil Makbuzu, e-Sigorta Komisyon Gider Belgesi, e-Döviz ve Kıymetli Maden Alım Satım Belgesi ve e-Adisyon uygulamalarında düzenlenen belgelerde “Karekod” bulunmasına ilişkin açıklamaları içeren Karekod Standardı Kılavuzu 17 Şubat 2023 tarihinde yayımlanmıştır.
img
Kolay Yazılım 13 . 08 . 2023
Yeni KDV Tebliği / Güncelleme İşlemleri
Yeni KDV tebliğine uygun AKINSOFT Wolvox ERP Sürüm Güncelleme ve Stok Kartlarında Toplu KDV Güncelleme Videosu Yayındadır.
img
Kolay Yazılım 08 . 07 . 2023
İliada Hotel de AKINSOFT
Kazdağlarında hizmet veren İliada Hotel , 2021 yılıı itibari ile Muhasebe , E-Fatura , Otel Rezervasyonları ve Restoran / Bar sipariş süreçlerinde Kolay Yazılım çözüm ortaklığında AKINSOFT wolvox Otel ve Restoran programarını kullanmaya başladı.
img
Kolay Yazılım 17 . 06 . 2023
Beysos Döner & AKINSOFT Restoran Otomasyon Projesi
1 Mart 2023 tarihi itibari ile AKINSOFT Restoran otomasyonları , Kolay Yazılım aracılığı ile Bursa markası olan Beysos Döner firmasında kullanılmaya başlandı.
img
Kolay Yazılım 11 . 06 . 2023
Mutabakat Nedir, Nasıl Yapılır?
Mutabakat pek çok farklı alanda kullanılan bir terimdir. Genel anlamda belirli taraflar arasında anlaşma halini belirtse de muhasebe alanında da kullanılabiliyor.
img
Kolay Yazılım 20 . 05 . 2023
E-İmza Nedir, Ne İşe Yarar Ve Nasıl Alınır?
Dijital dönüşümün çok hızlı bir şekilde gerçekleşmesiyle e-imzaya olan ihtiyaç arttı. Bu artışa bağlı olarak e imzanın detayları pek çok birey tarafından merak ediliyor.
img
Kolay Yazılım 20 . 05 . 2023
2023 Yılı Günlük Fatura Düzenleme Limit Ne Kadar ?
2023 yılı günlük fatura düzenleme limitleri Resmi Gazete’de yayınlandı. Resmi Gazete’de yayınlanan rakama uygun olmayan fatura kesen firmalar cezai yaptırımla karşılaşıyor.
img
Kolay Yazılım 19 . 05 . 2023